Cześć, cieszę się, że odwiedziłeś moją stronę. Pozwól, że opowiem Ci krótko o sobie.

Nazywam się Natalia Golomb i od 2016 roku spełniam swoje zawodowe marzenia. To właśnie wtedy rozpoczęła się moja przygoda ze światem rzęs i brwi. Wszystko zaczęło się od mojej pierwszej wizyty u stylistki rzęs. Piękny gabinet, dobra kawa, kojąca muzyka… i magia niczym z filmu. Magia ta jednak różniła się tym, że czarodziejka – stylistka rzęs - zamiast różdżki używała pęsety. Od tej pory zaciekawiłam się w czym tkwi tajemnica rzęsowych czarów. Już prawie 2 lat uszczęśliwiam, nowym czarującym wyglądem moje klientki z okolic Opola.
Jestem pierwszą stylistka rzęs w Ozimku oraz specjalizuję się w architekturze brwi. Swoją pracę bardzo kocham i z fascynacją podchodzę do każdej klientki. Jestem w stanie wczuć się w oczekiwania klientki oraz dopasować odpowiednie metody do jej oczekiwań. Kobieca uroda to coś niezwykłego a ja czerpie ogromną radość z podkreślenia kobiecego piękna.
Ciągle doskonale swoje umiejętności na różnych szkoleniach oraz aktualizuje swoją wiedze na temat nowych trendów w dziedzinie stylizacji rzęs oraz brwi. Na co dzień studiuję kosmetologie na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, ponieważ chce mieć kompletną wiedze, jak wydobywać z kobiet to co w nich najlepsze.

Natalia Golomb

Natalia Golomb

Stylistka rzęs i brwi

+48 533 571 745