Lifting/Laminacja rzęs/LASH FILLER

Składa się z trzech etapów: podkręcenie koloryzacja odżywienie i regeneracja

Podkręcanie rzęs naturalnych

Ten etap rozpoczynam doborem wałeczków silikonowych indywidualnie dla każdej klientki dla uzyskania odpowiedniego podkręcania. Po nawinięciu rzęs na wałek zaczają już działać preparaty. Delikatne działanie produktów sprawia, że rzęsy trwałe są podkręcone. Uzyskujemy tym optycznie otwarte oko- efekt zalotki tylko na dłużej

Koloryzacja

Rzęsa naturalna jest zwykle jaśniejsza na końcach niż u nasady dlatego trwała koloryzacja jest nieodłącznym elementem liftingu. farbka InLei działa na rzęsę inaczej niż "zwykła henna rzęs". Jest to innowacyjny produkt działający na zasadzie dekoloryzacji-koloryzacji. Tylko Takie działanie gwarantuje utrzymanie koloru tak długo ile trwa naturalny cykl życia rzęsy czyli aż rzęsa po prostu sama nie wypadnie czyli mniej więcej 1.5 miesiąca. I jeszcze ten zapach.

Lash Filler czyli regeracja, odżywienie i pogrubienie struktury rzęsy.

Jest to końcowy preparat tego zabiegu. Zawiera między innymi pantenol, hydrolizowaną keratynę i peptydy. Lash Filler został przekazany i poddany wielu testom. To co nas najbardziej interesuje to jego działanie pogrubiajace rzesę naturalna bo jest to jedyny taki produkt na rynku! Udowodniono iż, już po maksymalnie 3 zabiegach następuje pogrubienie rzęs naturalnych o 24%!

Dla kogo jest ten zabieg?

Dla osób, które cenią sobie naturalność i wygodę oraz nie chcą się ograniczać.

Dla osób które posiadają proste, grube i oporne rzęsy.

Dla osób, które nie lubią, nie chcą bądź nie mogą z różnych przyczyn nosić rzęs przedluzonych.

Cena: 150 zł