Przedłużanie i zagęszczanie rzęs naturalnych

przedłużanie rzęs
zagęszczanie rzęs
sztuczne rzęsy

Metoda 1:1

Jest to podstawowa metoda, najbardziej delikatna. Polega na doklejeniu do jednej rzęsy naturalnej jedną rzęsę syntetyczną. Efekt końcowy zagęszczenia jest różny w zależności od ilości rzęs naturalnych klientki.

Metoda 2/3D

Polega na stworzeniu przez stylistkę kępki z 2 lub 3 cieniutkich syntetycznych rzęsę i przyklejeniu jej do jednej rzęsy naturalnej. Jest to najczęstszą metoda wybierana przez klientki ponieważ pasuje do każdego typu urody, wieku i oprawy oka. W zależności od grubości użytych rzęs sztucznych można wpływać na to czy aplikacja będzie delikatna i subtelna czy wyrazista i bardziej zjawiskowa.

Aplikacje objętościowe coraz bardziej wypierają metodę 1:1 z powodu wolniej pojawiających się ubytków. Dlaczego? Jedną grubą rzęsa wypadając pozostawia lukę, której nic nie zasłania. W metodach od 2D w górę, kępki nakładają się na siebie więc przy lekkich ubytkach aplikacja nadal wygląda ładnie więc dużo dłużej można się nią cieszyć.

Metoda 4D i mega volume

Tu już wkraczamy w świat mocnych objętości, gdzie kępki tworzy się z powyżej 4 rzęs sztucznych. Tu już efekt końcowy jest bardziej spektakularny niż w poprzednich, lżejszych metodach. Jest coraz bardziej pożądana Ale trzeba pamiętać o tym, że czym więcej rzęs przyklejonych do rzęsy naturalnej tym jest ona bardziej obciążona co przyczynia się do osłabienia jej kondycji.

Najlepszym wyborem jest konsultacja z stylistyką i dobór metody dopasowanej do stanu rzęs naturalnych oraz oczekiwanego efektu.

Zapraszam na darmowe konsultacje